Kohaletoimetamine

Kaupa saab tellida Eestisse (Päriselt igale poole, võta julgelt ühendust hello@legefit.eu).

Kauba kättesaamiseks on meil mitmeid variante.

Pakiautomaati saatmine maksab 2.99 € (DPD).

Kullerteenus Eestis maksab 6.49 € (DPD).

Tule ise järgi. Asume Laki 5, Tallinn. Kirjuta meile IGsse (@Legefit), saada meil "Hello@Legefit.ee" või võtame sinuga ise kiirelt ühendust, et kokku leppida kõigile sobiv aeg. Kuid siiski oleme väga suure osa ajast saadaval :).


Hetkel teeme koostööd ainult DPDga, sest nad on ainus sertifitseeritud 100% süsinikuneutraalne transpordifirma. Kui sinu jaoks on oluline tellida kaupa kindlasti mõne teise ettevõtte pakiautomaati, palun anna meile teada hello@legefit.eu et teaksime sellega arvestada.


Tule Shoppama - Meile on kokkuleppel võimalik ka kohapeale ostlema tulla (Laki 5, Tallinn). Kirjuta meile Hello@Legefit.Eu või Instagrami/Facebooki.

Makseviisid

  • Pangalingiga. Tasuda saab kõigi Eesti, Soome, Läti ja Leedu suurimate pankade makselinkidega ning Revoluti kontoga. Pangalinki kasutades on meie partneriks Montonio, kes toetab kõiki Eesti suurimaid pankasid. Saate mugavalt oma panga nime valida ning makse sooritada.

 

  • Krediitkaardiga.

 

  • PayPali kontoga.

 

  • Sularahas. Tellimustele alates 25€ pakume võimalust tellimusele ise järgi tulla aadressile Laki 5, Tallinn. Soovi korral on teil võimalik oma tellimuse eest tasuda järgi tulles sularahas.

  • Ülekandega meie pangakontole. Meie rekvisiidid on järgmised:

 

Eriti Metsas OÜ

EE537700771005539656

Selgitus: tellimuse number